Олімпійський бронзовий призер Ніл Уілсон - англійський художній гімнаст. Ця біографія переглядає його дитинство,
Спортсмени

Олімпійський бронзовий призер Ніл Вілсон - англійський художній гімнаст. Ніл почав займатися гімнастикою в школі, і до того часу, як він закінчив, він був готовий продемонструвати свої навички у великих лігах. У березні 2014 року Ніл брав участь у чемпіонаті Великобританії серед юніорів і вийшов переможцем, допомагаючи собі здобути нагороду юного спортсмена-чоловіка того року. На чемпіонаті Співдружності 2014 року, який проходив у Глазго, Шотландія, він зіграв головну роль, допомагаючи своїй команді здобути золоту медаль. Він також завоював чотири медалі для себе, в тому числі дві золоті. Потім він завоював рекордні п'ять золотих медалей на чемпіонаті Європи з юнацької гімнастики, ставши місцевою знаменитістю в Англії. Його піднесені навички під час використання горизонтальної смуги зробили його чинним чемпіоном у Іграх Співдружності. На Олімпіаді-2016 він завоював бронзову медаль у цій же категорії. Він також був важливою частиною срібної медалі британської збірної на чемпіонаті світу з художньої гімнастики 2015 року.

Дитинство та раннє життя

Ніл Вілсон народився в Лідсі, Англія, 17 січня 1996 року у Ніла та Саллі Вілсон. Він був вихований разом із молодшою ​​сестрою Джоаною, яка також є любителем гімнастики та гравцем національного рівня.

Будучи дитиною, Ніл не дуже цікавився спортом. Насправді він пізніше зізнався, що був дуже незграбною дитиною і що його ставлення часто змушує батьків турбуватися про своє майбутнє. Його незграбність також неодноразово травмувала його, що призводило до деяких постійних шрамів.

Щоб змусити його впоратися зі своєю незграбністю та змусити його краще впоратися, батьки зарахували його на заняття з гімнастики і саме тоді він розвинув інтерес до спорту.

Його тренери побачили в ньому певний потенціал і почали працювати з ним. Вони наполегливо підштовхували його, змушуючи його витрачати більше годин на тренування, оскільки вони хотіли, щоб він відшліфував свої навички перед Олімпіадою 2004 року.

Але у віці 10 років він потрапив у блокпост, коли поранив лікоть, через що тривалий час був у депресії. Коли йому нарешті стало краще, він почав тренуватися важче і зрештою став найкращим гімнастом в академії. І таким чином розпочав свою подорож, першою великою можливістю показав чемпіонат Великобританії серед юніорів показати світові, на що він здатний.

Кар'єра

У березні 2014 року Ніл брав участь у чемпіонаті Великобританії серед юніорів і вийшов переможцем. Лідська спортивна академія також удостоїла його нагороди Молодого спортсмена-чоловіка за його чудове виступ на турнірі.

У тому ж році він брав участь у чемпіонаті Європи серед юніорів і зробив собі ім’я, завоювавши п'ять золотих медалей. Ця його вистава здобула йому місце в національній команді на Іграх Співдружності, які були недалеко. Щоб добре виступити на турнірі, Ніл почав наполегливо працювати, витрачаючи більшу частину часу на тренування.

Нила тепер визнавали старшим гравцем, і на Іграх в Співдружності він відіграв головну роль у тому, щоб його команда здобула золоту медаль. В індивідуальній категорії він виграв чотири медалі, включаючи пару золотих та по одній - срібну та бронзову. Події, що стосуються горизонтальної смуги, виявилися його опорою, і він як і раніше є чинним чемпіоном Співдружності в цій категорії.

2014 рік виявився для Ніла прекрасним роком, коли він піднявся до національної слави, завдяки його твердим виступам протягом усіх подій, в яких він брав участь. Наступна велика подія, Чемпіонат світу з гімнастики 2015, дала Нілу ще одну важливу можливість довести свою цінність .

Але, на жаль, він не зміг повторити свій виступ у співдружності, оскільки пропустив індивідуальні медалі. Однак він зіграв вирішальну роль, допомагаючи своїй команді завоювати срібну медаль. Деякі складні правила події не давали йому здобути будь-які великі медалі, і він відразу зрозумів, що йому потрібно працювати більше, щоб залишати враження на більших турнірах.

Найважливіший рік його кар’єри швидко наближався до найбільшої мрії Ніла з моменту, коли він почав займатися гімнастикою, - виграти олімпійську медаль для своєї країни. Олімпіада 2016 року представила йому можливість здійснити свою мрію. Таким чином, він тренувався важче, і щоб підготуватися до події, він взяв участь у Кубку Америки AT&T у березні 2016 року.

Але він не дуже добре виступив і боровся протягом усього змагання, яке спричинило як великий удар. Він посів п'яте місце з гідною виставою на паралельних брусах, що навіть не було його форте.

Залишившись до Олімпіади лише два місяці, він ще більше посилив тренування і сподівався на місце в національній команді. Оскільки у нього було погано пробіг на нещодавно завершених турнірах, він не був впевнений, чи заробить собі місце в національній команді.

Однак він був названий одним із членів команди англійської команди, яка представляла країну в гімнастиці. Він сподобався нагоді і виступив надзвичайно добре на Олімпіаді. Хоча він пропустив золоту чи срібну медаль, олімпійська бронза була такою ж доброю, як і все для молодого спортсмена. Завоювавши медаль, він став першим в історії Британським гімнастом, який далеко на Олімпіаді дістався в категорії турнік.

Наступною подією на його радарі став Чемпіонат світу з художньої гімнастики 2017 року. Цього разу він хотів принести додому золоту медаль. Однак він отримав травму під час тренувань, і це загрожувало його шансам навіть з’явитися на подію. Він навіть переніс операцію в рамках свого лікування.

Але Ніл, будучи бійцем, вчасно видужав і був готовий брати участь у турнірі. Але, незважаючи на те, що він намагався, він не зміг придумати найкращі результати. Він закінчив шосте в кінці чемпіонату.