Симфуні - відомий американський геймер Twitch, який відомий своїми ігровими потоками Fortnite
Соціальні Медіа-Зірка

Симфуні - відомий американський геймер "Twitch", відомий своїми ігровими потоками "Fortnite". Він розпочав свою ігрову кар'єру через 'Twitch' у 2018 році і зараз на платформі має понад 500 тисяч підписників. З початку своєї кар'єри Сімфуні брав участь у різних сольних та дуетних турнірах. Він об'єднався з такими геймерами, як Zayt, Snood, Nate Hill і SypherPK. Симфунний завоював величезну популярність завдяки своїм проектам у прямому ефірі "Fortnite". Він також розміщує геймплейні відео на своєму каналі "YouTube". У своєму дебютному році Симфуні виграв грошові призи на суму понад 20 000 доларів США від однієї гри, що є найвищим в його кар’єрі на сьогоднішній день.

Ігрова кар'єра

Він опублікував свою першу пряму трансляцію "Twitch" у червні 2018 року. Дебютував у сольному "дебюті", "восьмитижневий онлайн-серіал", що проводився "Епічними іграми". Він закінчився на 12-му місці турніру. Наступного місяця він знову брав участь у тому ж турнірі. Однак цього разу його виступ був гіршим. До кінця турніру він опинився на 32-му місці.

Симфунний брав участь у «Літній схватці серіалу NA» та грав разом із популярним гравцем «Fortnite» Зайцем. Дует посів третє місце як першого, так і другого дня сьомого тижня турніру. Потім він об'єднався з Крістіаном "Снудом" Хасті, гравцем "Ghost Gaming", для серії "Fall Skirmish", що представляє собою шести тижневу онлайн-серію подій, яку влаштовує "Епічні ігри". Команда заробила п’яте місце за перший тиждень серії. У жовтні 2018 року Симфуні знову зіграв серію «Fall Skirmish» з гравцем «Faze Clan» Нейт Хілл і до кінця п’ятого тижня опинився на четвертій позиції. Наступного місяця він та стример "Luminosity Gaming" Алі "SypherPK" Хассан об'єдналися в серію "BoomTV / Code Red", подію "Fortnite Esports". Вони посіли друге місце в серії.

У грудні 2018 року Симфуній зіграв «Зимовий рояль», онлайн-сольний захід, який проводив «Епічні ігри». На жаль, його виступ був не до кінця, і він опинився на 97-й позиції у фіналі серії.

28 жовтня 2018 року Сімфуній отримав грошовий приз у розмірі понад 20 000 доларів від серії "Фортнейн падіння схватки - тиждень 6 - Потік-Вітаційний". Він фінішував на 11-му місці турніру і склав близько 16,40% від загальної суми виграних грошей. Це найвищий грошовий приз від одного турніру, який Симфуній виграв на сьогоднішній день.

Симфунський публікує свої ігрові відеозаписи на своєму акаунті "Twitch" та на каналі "YouTube". Він також прямі трансляції на "Twitch", де він має гідне наступне. Свій канал "YouTube" він створив у квітні 2014 року. Цей канал в основному розміщує його ігрові відео. Зараз у ньому понад 274 тис. Абонентів. Симфуній також активно працює на інших соціальних медіа-платформах, таких як "Instagram" та "Twitter", де його публікації заробили йому понад 385 тисяч та 86 тисяч підписників відповідно.