Вілл Оспрей - англійський борець, який зараз підписаний на Нову Японію в боротьбі (NJPW)
Спортсмени

Вільям Пітер Чарльз, професіонал відомий як Вілл Оспрей, - відомий англійський борець, який зараз підписаний на провідну боротьбу в Новій Японії. Він виграв кілька чемпіонатів, таких як юніорський чемпіон IWGP у важкій вазі, чемпіонат світу з телебачення ROH та командний чемпіонат WCPW. Народився в Гаверингу, Лондон, Великобританія, проходив стажування в Лондонській школі Lucha Britannia Lucha Libre. Він двічі вигравав чемпіонат світу з Лучі Британії. Ospreay дебютував у "Wrestling Wrestling", де виступив блискуче, зрештою став чемпіоном прогресу. Пізніше він також розпочав боротьбу за Революцію Pro Wrestling, де протягом декількох років йому вдалося заробити чемпіонат у круїзькій вазі, після побиття Майка Бейлі. Врешті-решт він увійшов до Нової Японії в боротьбі. Після багатьох змагань, після перемоги над Юджіро Кушидою, він виграв юніорський чемпіонат у важкій вазі IWGP. Пізніше він увійшов до Рингу честі, де переміг Боббі Фіш у своєму дебютному матчі, ставши новим Чемпіоном світу з телебачення ROH. Однак титул він втратив через два дні. У своїй кар'єрі до цього часу він також боровся за інші акції боротьби, такі як International Pro Wrestling та Southside Wrestling Entertainment.

Високі чоловічі знаменитості

Кар'єра

Уілл Оспрей дебютував на "BritWres-Fest" 1 квітня 2012 року під назвою Dark Britannico. Деякий час він боровся за Луча Британію, протягом якого двічі вигравав "Чемпіонат світу з Лучі Британії".

Тоді Оспрей почав боротьбу за боротьбу "Прогрес". Він виступив досить добре, заробивши місце в турнірі Natural Progression Series I. Однак він зазнав поразки в самому першому турі. Разом з Полом Робінзоном, незабаром він сформував команду тегів «Мечі Ессексу» та взяв участь у командному чемпіонаті прогресу. Однак команда в підсумку була розгромлена. Оспрей продовжував боротися, але незабаром зумів перемогти чемпіона Прогресу Джиммі Хавока, тим самим вимагаючи титулу для себе. Він програв чемпіонат Марті Скрюллу в січні 2016 року.

Оспрей дебютував у Революції Pro Wrestling у лютому 2013 року. Він вийшов переможцем у своєму першому матчі проти Майка Хітчмана. Знову він уклав союз з Полом Робінзоном як Мечі Ессекса і почав брати участь у матчах команд Tag. 15 червня 2013 року команда виграла британський командний чемпіонат з тегів після перемоги над командою "Проект Его". Потім вони програли команді "Внутрішній міський автомат" наступного року. Оспрей також виграв чемпіонат Великобританії в круїзній вазі в 2014 році.

У 2016 році він дебютував у програмі New Japan Pro-Wrestling. Він кинув виклик Юджіро Кушиді на матч юніорського чемпіонату IWGP у важкій вазі, в якому він зазнав поразки. Однак йому вдалося перемогти Кушиду при Королі боротьби, який відбувся у жовтні. Це зробило Оспрея першою британською особою, яка виграла титул.

У листопаді 2016 року було оголошено, що він підписав ексклюзивний контракт з Ring of Honor. Він виграв свій перший матч проти Боббі Фіша, ставши новим Чемпіоном світу з телебачення ROH. Протягом своєї кар'єри до цього часу Оспрей проводив боротьбу за декілька інших акцій, таких як Міжнародна боротьба за професіонали, боротьба з майбутнім, тотальна боротьба з безперервною боротьбою та Альянс професійної боротьби.

Вілл Оспрей народився 7 травня 1993 року в місті Хаверинг, Лондон, Англія. Немало відомо про його дитинство чи батьків. Він також не дуже розкрив про своє знайомство.

Саме матч між AJ Styles, Крістофером Деніелсом та Самоа Джо на TNA Unbreakable 2005 надихнув його на боротьбу. Деякі з його підписних рухів - «Залізний восьминога», «Повітряний вбивця», «Тихий шепіт» та «Піп Піп Херіо»